İletişim

1.Levent ( Merkez ) Adres:
Talatpaşa Caddesi No:7 Kat:2 1.Levent / İstanbul
1.Levent GPRS Konumu Aç


4.Levent ( Şube ) Adres:
İsmet İnönü Caddesi No:5 Kat:3 4.Levent / İstanbul
4.Levent GPRS Konumu Aç


Danstudyo Dans Kursu
1.Levent Konum - 4.Levent Konum

Yol Tarifi

1.Levent Dans Kursu Danstudyo
( Merkez )

1.Levent'te Talatpaşa Caddesi üzerinde bulunan ulaşımı gerek toplu tasima araçlari, gerekse özel araçlarla kolaylıkla saglanmış bir Dans Kursu olarak Istanbul'un Avrupa Yakası'na kazandırılmıştır.Danstudyo Dans Kursuna aşağıdaki yollardan ulaşabilirsiniz.
 

4.Levent Dans Kursu Danstudyo
( Şube )

4.Levent'te İsmet İnönü Caddesi üzerinde bulunan ulaşımı gerek toplu tasima araçlari, gerekse özel araçlarla kolaylıkla saglanmış bir Dans Kursu olarak Istanbul'un Avrupa Yakası'na kazandırılmıştır.Danstudyo Dans Kursuna aşağıdaki yollardan ulaşabilirsiniz.
 

ÖZEL ARAÇ:1.Levent Dans Kursu Danstudyo ( Merkez )

- Besiktas - Zincirlikuyu istikametinden ulaşım:

Büyükdere caddesi üzerinden Maslak istikametine doğru yola çıkınız ve caddeyi düz takip ediniz, Zincirlikuyu mezarlığını geçtikten sonra sol tarafınızda avm lerin bulunduğu bölgeyi görene kadar devam ediniz, 1.levent metro istasyonunu geçtikten sonra önünüze gelen yol ayrımından ( Gültepe, Kağıthane, Etiler ) tabelası takip ediniz, yol tekrar ikiye ayrılacak, yolu ( Gültepe ) tabelasını takip ederek sol'dan devam ediniz. Talatpaşa caddesi alt geçidini bitirdikten sonra Zorlu Holding binası sağınızda kalacak, Trafik ışıklarının bitiminde Orkinos balıkçısının karşındaki Ekin Fırın'ın binası, Deniz apartmanı 2.katta Danstudyo Dans Kursuna Ulaşabilirsiniz. Kapıdaki panelden #3 veya #4 ü tuşlayarak Danstudyo Dans Kursuna ulaşabilirsiniz.
 

ÖZEL ARAÇ:4.Levent Dans Kursu Danstudyo ( Şube )

- Besiktaş - Zincirlikuyu istikametinden ulaşım:

Büyükdere caddesi üzerinden Maslak istikametine doğru yola çıkınız ve caddeyi düz takip ediniz, Zincirlikuyu mezarlığını geçtikten sonra sol tarafınızda avm lerin bulunduğu bölgeyi görene kadar devam ediniz, 1.levent metro istasyonunu geçtikten sonra önünüze gelen yol ayrımından ( Gültepe, Kağıthane, Etiler ) tabelası takip ediniz, yol tekrar ikiye ayrılacak, yolu ( Gültepe ) tabelasını takip ederek sol'dan devam ediniz. Talatpaşa caddesi alt geçidini bitirdikten sonra Zorlu Holding binası sağınızda kalacak, Trafik ışıklarının başlangıcında yolu sağ sapaktan takip ediniz, Oto çıkmazı caddesini bitirdikten sonra yolun sağındaki İSPARK'a aracınızı park ediniz. İsmet İnönü caddesine doğru yürüyerek caddeyi takip ediniz. No:5 Cülcüllüoğlu iş merkezi binasına girerek dilerseniz asansör ile dilerseniz de merdivenler ile 3.Kat'a çıkınız.. Danstudyo Dans Kursuna yönlendirmeleri takip ederek ulaşabilirsiniz.

 

ÖZEL ARAÇ:1.Levent Dans Kursu Danstudyo ( Merkez )

- Sarıyer - Maslak istikametinden ulaşım:

Büyükdere caddesi üzerinden Beşiktaş istikametine doğru yola çıkınız ve caddeyi düz takip ediniz, 4.Levent Metro istasyonunu geçtikten sonra sağ tarafınızda Plazaların bulunduğu bölgeyi görene kadar Büyükdere Caddesi üzerinde devam ediniz, önünüze gelen yol ayrımından ( Gültepe, Kağıthane, Sarıyer ) tabelasından sağ doğru giriniz, yol tekrar ikiye ayrılacak, yolu ( Gültepe ) tabelasını takip ederek sağ'dan devam ediniz, Levent199 binası ve Zorlu Holding binası sağınızda kalacak, Trafik ışıklarının bitiminde Orkinos balıkçısının karşındaki Ekin Fırın'ın binası, Deniz apartmanı 2.katta Danstudyo Dans Kursuna Ulaşabilirsiniz. Kapıdaki panelden #3 veya #4 ü tuşlayarak Danstudyo Dans Kursuna ulaşabilirsiniz.
 

ÖZEL ARAÇ:4.Levent Dans Kursu Danstudyo ( Şube )

- Sarıyer - Maslak istikametinden ulaşım:

Büyükdere caddesi üzerinden Beşiktaş istikametine doğru yola çıkınız ve caddeyi düz takip ediniz, 4.Levent Metro istasyonunu geçtikten sonra sağ tarafınızda Mövenpick otelin sağınıza, Sapphire AVM'yi solunuza alarak ara yoldan yolu sol taraftan takip edinizönünüze gelen yol ayrımından ( Çelikteğe, Kağıthane ) tabelasından sağ doğru giriniz, İsmet İnönü caddesine ulaşacaksınız. No:5 Cülcüllüoğlu iş merkezi binasına girerek dilerseniz asansör ile dilerseniz de merdivenler ile 3.Kat'a çıkınız.. Danstudyo Dans Kursuna yönlendirmeleri takip ederek ulaşabilirsiniz.

 

METRO:1.Levent Dans Kursu Danstudyo ( Merkez )

Yenikapı istikametinden ulaşım:

Danstudyo Dans Kursu, Taksim - Levent metro hattı ile 12 dakika gibi kisa bir süre içinde ulaşılabilir bir yakınlıktadır. Avm'lerin bulunduğu bölgeye 1.Levent metro istasyonundan doğrudan giriş mevcuttur. Metrodan indikten sonra “Kanyon AVM çıkışı” olarak yönlendirilmis yürüyen merdivenleri izlenerek Kanyon Alışveriş Merkezi içinden en kisa yoldan ulaşabilirsiniz, Kanyon AVM içerisine girdikten sonra B1 katından Gültepe çıkışı kapısından çınız, (Gültepe Levent) tabelasının bulunduğu - Harman sokağı yokuşunu çıktıktan sonra ( Zorlu Holding binası girişini göreceksiniz ) yolun sonundan, sol tarafa doğru yürüyünüz, yolu sol kaldırımdan takip ediniz. Talatpaşa caddesi üzerindenki Trafik ışıklarının bitiminde Orkinos balıkçısının karşındaki Ekin Fırın'ın binası, Deniz apartmanı 2.katta Danstudyo Dans Kursuna Ulaşabilirsiniz. Kapıdaki panelden #3 veya #4 ü tuşlayarak Danstudyo Dans Kursuna ulaşabilirsiniz.

- Hacıosman istikametinden ulaşım:

Danstudyo Dans Kursu, Hacıosman - Levent metro hattı ile 10 dakika gibi kisa bir süre içinde ulaşılabilir bir yakınlıktadır. Avm'lerin bulunduğu bölgeye 1.Levent metro istasyonundan doğrudan giriş mevcuttur. Metrodan indikten sonra “Kanyon AVM çıkışı” olarak yönlendirilmiş yürüyen merdivenleri izlenerek Kanyon Alışveriş Merkezi içinden en kisa yoldan ulaşabilirsiniz, Kanyon AVM içerisine girdikten sonra B1 katından Gültepe çıkışı kapısından çınız, (Gültepe Levent) tabelasının bulunduğu - Harman sokağı yokuşunu çıktıktan sonra ( Zorlu Holding binası girişini göreceksiniz ) yolun sonundan, sol tarafa doğru yürüyünüz, yolu sol kaldırımdan takip ediniz. Talatpaşa caddesi üzerindenki Trafik ışıklarının bitiminde Orkinos balıkçısının karşındaki Ekin Fırın'ın binası, Deniz apartmanı 2.katta Danstudyo Dans Kursuna Ulaşabilirsiniz. Kapıdaki panelden #3 veya #4 ü tuşlayarak Danstudyo Dans Kursuna ulaşabilirsiniz.

 

 

 

METRO:4.Levent Dans Kursu Danstudyo ( Şube )

Yenikapı istikametinden ulaşım:

 

 

 

Danstudyo Dans Kursu, Taksim - Levent metro hattı ile 14 dakika gibi kisa bir süre içinde ulaşılabilir bir yakınlıktadır. Avm'lerin bulunduğu bölgeye 4.Levent metro istasyonundan doğrudan giriş mevcuttur. Metrodan indikten sonra “Sapphire AVM çıkışı” olarak yönlendirilmiş yürüyen merdivenleri izlenerek Sapphire Alışveriş Merkezi içinden en kisa yoldan ulaşabilirsiniz, Sapphire AVM ön kapısından çıktıktan sonra giriş kapısını arkanıza alarak yolu sağ taraftan takip edip, İsmet İnönü caddesi istikametine doğru yürüyerek 1,5dk gibi kısa bir sürede No:5 Cülcüllüoğlu iş merkezi binasına girerek dilerseniz asansör ile dilerseniz de merdivenler ile 3.Kat'a çıkınız.. Danstudyo Dans Kursuna yönlendirmeleri takip ederek ulaşabilirsiniz.

- Hacıosman istikametinden ulaşım:

Danstudyo Dans Kursu, Hacıosman - Levent metro hattı ile 8 dakika gibi kisa bir süre içinde ulaşılabilir bir yakınlıktadır. Avm'lerin bulunduğu bölgeye 4.Levent metro istasyonundan doğrudan giriş mevcuttur. Metrodan indikten sonra “Sapphire AVM çıkışı” olarak yönlendirilmiş yürüyen merdivenleri izlenerek Sapphire Alışveriş Merkezi içinden en kisa yoldan ulaşabilirsiniz, Sapphire AVM ön kapısından çıktıktan sonra giriş kapısını arkanıza alarak yolu sağ taraftan takip edip, İsmet İnönü caddesi istikametine doğru yürüyerek 1,5dk gibi kısa bir sürede No:5 Cülcüllüoğlu iş merkezi binasına girerek dilerseniz asansör ile dilerseniz de merdivenler ile 3.Kat'a çıkınız.. Danstudyo Dans Kursuna yönlendirmeleri takip ederek ulaşabilirsiniz.

 

 

 

METROBÜS:1.Levent Dans Kursu Danstudyo ( Merkez )

 

 

 

Zincirlikuyu Metrobüs durağına kadar hattı takip ediniz, Zincirlikuyu Metrobüs durağında ininiz ve Sarıyer Levent tabelalarını takip ediniz, otobüs duraklarının bulunduğu noktadan Gültepe Kağıthane istikametine giden Minibüs ve iett araçlarına bininiz, Büyükdere caddesi üzerinden ayrıldıktan sonra " BACADİBİ" durağında ininiz. Orkinos balıkçısının karşındaki Ekin Fırın'ın binası, Deniz apartmanı 2.katta Danstudyo Dans Kursuna Ulaşabilirsiniz. Kapıdaki panelden #3 veya #4 ü tuşlayarak Danstudyo Dans Kursuna ulaşabilirsiniz.

 

 

METROBÜS:4.Levent Dans Kursu Danstudyo ( Şube )

 

 

Zincirlikuyu Metrobüs durağına kadar hattı takip ediniz, Zincirlikuyu Metrobüs durağında ininiz ve Sarıyer Levent tabelalarını takip ediniz, otobüs duraklarının bulunduğu noktadan Sarıyer - İstinye istikametine giden Minibüs ve iett araçlarına bininiz, Büyükdere caddesi üzerinden ayrıldıktan sonra " 4.Levent " durağında ininiz. Sapphire Avm'nin bulunduğu yöne alt geçitleri kullanarak geçiniz. Sapphire AVM ön giriş kapısını arkanıza alarak yolu sağ taraftan takip edip, İsmet İnönü caddesi istikametine doğru yürüyerek 1,5 dk gibi kısa bir sürede No:5 Cülcüllüoğlu iş merkezi binasına girerek dilerseniz asansör ile dilerseniz de merdivenler ile 3.Kat'a çıkınız.. Danstudyo Dans Kursuna yönlendirmeleri takip ederek ulaşabilirsiniz.